KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8816257
nr 881 6257
Akvarell
signerad. , Soldat till häst, motivet: 41x35
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:10:16
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr